За нас

ЗА НАС

Електромеханичка депилација

Жеџијанг Електромеханичка соработка за депилација, ООД е производител на лежишта со добро опремени капацитети за тестирање и силна техничка сила.

Со широк асортиман, добар квалитет, поволни цени и стилски дизајн, нашите производи се користат во автомобилски машини, прецизни машински алати, текстилни машини, пакување храна, хартија, хемиска индустрија, металургија, железница, енергија на ветер, електрична енергија и други индустрии .

Нашите производи се широко признати и доверливи од корисниците и можат да задоволат постојано променливи економски и социјални потреби.

Ги поздравуваме новите и старите клиенти од сите сфери на животот да не контактираат за идни деловни односи и заеднички успех!

Жеџијанг епилација електромеханички ко.LTD., Фабрика лоцирана во Шандонг, седиштето лоцирано во Жеџијанг, Кина.

Нашата компанија е специјализирана за производство на различни видови лежишта.Главна категорија:топчести лежишта со длабок жлеб, цилиндрични валчести лежишта, заострени валчести лежишта, аголни контактни лежишта, потисни топчести лежишта, потисни валчести лежишта, спојни лежишта, иглени лежишта, нестандардни лежишта, сферични лежишта, моторни лежишта, лежишта за земјоделски машини, итн; увезени марки на лежишта, како и оска за плочки, оска Луо, оска Казахстан и други домашни познати брендови. Без разлика дали се работи за автомобили, бродови, земјоделски машини, возен парк, електрични апарати, фабрики за хартија, металургија, челик, фабрики за цемент, текстилни машини, инженерски машини, рударски машини, петрохемиски и други индустрии, нашите производи ја освоија наклонетоста на многу клиенти дома и во странство.

Компанијата е силна по сила, со цел да го промовира развојот, енергично да воведе висококвалитетни човечки ресурси, ангажираше професионален менаџерски тим, искусен тим за дизајн и производство, десетици висок технички персонал, прецизен инспекциски тим, компанијата спроведува стандардизиран производствен процес, намера направи секој чекор.

Со визијата на претпријатието „да се држиме до технологијата за квалитет како јадро и да се стремиме да бидеме лидер во индустријата за лежишта“, лежиштето WXING го презема развојниот пат на посветување подеднакво внимание на технологијата и услугата и се посветува на создавање на концептот на услугата „ Клиентот прв“ со стандардизираниот процес на услуга. Со духот на занаетчија, ние секогаш истражувавме и се стремиме да го изградиме кинескиот сон со носечката индустрија.

ВИДЕА НА КОМПАНИЈАТА

Доверлив квалитет

Фабричка средина
Фабричка средина
Тие изградија нова работилница која се простира на површина од 35000 метри квадратни, ја претставија најновата опрема за развој на нови модели. Тие ја користеа увезената технологија на производство и стандардите за квалитет, напредната технологија на производство и современите средства за управување, за да им понудат на клиентите висококвалитетно лежиште низ цела Кина.Во 2015 година, фабриката за восок го заврши планот за иновации. Додека се стреми кон подобрување на ефикасноста на производството, изгради и нов салон, итн., со цел да им обезбеди на вработените подобра и поеколошка фабричка средина.Компанијата е силна по сила, со цел да го промовира развојот, енергично да воведе висококвалитетни човечки ресурси, ангажираше професионален менаџерски тим, искусен тим за дизајн и производство, десетици висок технички персонал, прецизен инспекциски тим, компанијата спроведува стандардизиран производствен процес, намера направи секој чекор.
WXING лежиштата го вртат светот
WXING лежиштата го вртат светот
Жеџијанг Електромеханички копродукции за депилација, Ltd е ISO&9001 сертифициран професионален производител. Сместено е во носечкиот град на светскиот индустриски парк Yandian Bearing, градот Линкинг, провинцијата Шандонг.Компанијата има силна техничка сила, напредна технологија, софистицирана опрема за тестирање, силни развојни и дизајнерски способности и може да обезбеди технички услуги како што се избор на модели и типови лежишта, дизајн на нестандардни лежишта и домашен дизајн на увезени лежишта според посебните барања на корисниците. И според потребите на пазарот, развивајте и дизајнирајте секакви нови производи за лежишта. Производните технички работници поминале низ строга обука и проценка на техничкото ниво, имаат ригорозен стил на работа и се стремат кон совршенство во технологијата. Врз основа на принципот на прво квалитет и на прво место на угледот, ние сме посветени на клиентите да им обезбедиме производи со висок квалитет и внимателни услуги.Со темпото на пристапување на Кина во СТО, нашата фабрика ги засили своите напори за истражување на меѓународниот пазар. Во моментов, има воспоставено стабилен странски продажен канал. Производите се извезуваат во светот, Европа, Америка, Југоисточна Азија и Блискиот Исток и се добро прифатени од клиентите во странство.
Носечки принц Џек е
Носечки принц Џек е
Лежиштето WXING е спакувано на здрав и безбеден начин. Можете да ги примите лежиштата во прекрасна состојба.
Производители на добавувачи на лежишта во Кина - ZHEJIANG ELECTROMECHANICAL за депилација со восок CO.LTD.
Производители на добавувачи на лежишта во Кина - ZHEJIANG ELECTROMECHANICAL за депилација со восок CO.LTD.
Со примена на технички метод за подобрување на нивото на квалитет на ,  WXING постигна пробив.WXING е фабрика која произведува лежишта и извезува лежишта низ целиот свет.Ние ќе ви помогнеме да го изберете најдобриот начин за испорака според вашите барања за детали. По море, воздушен или експресен пат, итн.
Сертификација

Сертификација за квалитет ISO9001

CE сертификат

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Посветени сме на производство на производи со најдобар квалитет по најконкурентни цени. Затоа, искрено ги покануваме сите заинтересирани компании да не контактираат за повеќе информации.

Соба 1209-1210, зграда 1, Хуалонг Плаза, округ Нанху, град Џиаксинг, провинција Жеџијанг, Кина

 • Е-пошта:
 • Телефон:
  +86-15857360499
 • име на компанија:
  ZHEJIANG WAXING ELECTROMECHANICAL CO.LTD.
 • Име:
  Cindy
 • WeChat:
  18057338723
 • WhatsApp:
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Добредојдовте да ни пишете

Испратете го вашето барање