Вести

 • како да инсталирате Склопете ги лежиштата? | ZHEJIANG ЕЛЕКТРОМЕХАНИЧКА ЗА ДЕПИЛИРАЊЕ СО.ООД.
 • За ZHEJIANG ELECTROMECHANICAL CO.LTD за депилација со восок. Упатство за употреба со запечатени сферични валчести лежишта skf
  За ZHEJIANG ELECTROMECHANICAL CO.LTD за депилација со восок. Упатство за употреба со запечатени сферични валчести лежишта skf
  Нашите производи се широко признати и доверливи од корисниците и можат да задоволат постојано променливи економски и социјални потреби. Ги поздравуваме новите и старите клиенти од сите сфери на животот да не контактираат за идни деловни односи и заеднички успех! Жеџијанг епилација електромеханички ко.LTD., Фабрика лоцирана во Шандонг, седиштето лоцирано во Жеџијанг, Кина.
  2022/03/03
 • Најдобар кинески производител на вилушкарски лежишта Фабричка цена -
  Најдобар кинески производител на вилушкарски лежишта Фабричка цена -
  Најдобар кинески производител на лежишта за виљушкар Фабричка цена 1333398/1333399 92x35x31 10311T 55x151x45 61236-13601-71 40x119,6x28 76451-30170-71 25x72x28 10313T 65x183,5x45 61236-10890-71 25x79,5x23,5ВАЛАЈ ЈАРБОТ (ЛОЖЕЊЕ)
  2022/11/28
 • Професионални производители на топчести лежишта со длабоки жлебови
  Професионални производители на топчести лежишта со длабоки жлебови
  WXING е познат бренд во Кина, производите на нашата компанија се широко користени во автомобили, индустриски полиња, железнички транзит, а исто така се користат во градежни машини, електрични алати, апарати за домаќинство и други индустрии.Специјализирани за производство на топчести лежишта со длабоки жлебови, заострени валчести лежишта, цилиндрични валчести лежишта и валчести лежишта од серијата KA, годишниот капацитет за производство на лежишта е 6 милиони комплети, кои се широко користени во рударски машини, градежни машини, автомобилски менувачи, мотори и други индустрии. Производите се продаваат низ целата земја и се извезуваат во Европа, Америка, Африка, Југоисточна Азија и други места. Компанијата секогаш ги исполнува барањата на клиентите со доверлив квалитет, повластена цена и внимателна услуга, и ги зема взаемната корист и заедничкиот развој како деловна цел да стане лојален и задоволен добавувач на лежишта за клиентите.
  2022/11/21
 • Зафатен ден на товарење
  Зафатен ден на товарење
  На крајот на најтоплиот јули, ја завршивме пратката на петтиот полн контејнер во јули. Иако сонцето гори како оган, ние сè уште сме ентузијасти и ќе ви ги испорачаме лежиштата со најбрзо време за испорака.
  2022/08/03
 • Кинеска традиционална храна за Јајце на фестивалот Dragon Boat со печатење на листови
 • Добредојдовте во нашата онлајн емисија на Фејсбук
  Добредојдовте во нашата онлајн емисија на Фејсбук
  Добредојдовте на нашата Фејсбук онлајн емисија 🥳Само оставете ни го вашето барање со артикли број WXING е среќен да подготви понуда за вас соодветно.
  2021/08/05
 • Доаѓа ново лого
  Доаѓа ново лого
  На 10 ноември 2020 година, новото лого и надградба на пакувањето на WXING се појавија на интернет, што беше пофалено и сакано од клиентите
  2021/03/18

Испратете го вашето барање