Висококвалитетен нерѓосувачки челик Вметнете сферични топчести лежишта со куќишта Трговија на големо - 浙江瓦兴机电有限公司

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА

Нов модел: SBLF204

Големина: 20мм Прирабнички лежиште со 2 завртки

Материјал: надворешното куќиште е пластично куќиште од блок од перница, внатрешното лежиште е од нерѓосувачки челик.

Најмногу се користи во машини за храна и други машини кои работат во вода или во влажна средина.

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА

Висококвалитетен не'рѓосувачки челик Вметнете сферични топчести лежишта со куќишта Трговија на големо - Материјал: надворешното куќиште е пластично куќиште од блок од перница, внатрешното лежиште е од нерѓосувачки челик.
Најмногу се користи во машини за храна и други машини кои работат во вода или во влажна средина.

Испратете го вашето барање
Вовед во производот

Главна категорија: Вметнете .топчести лежишта .со куќишта.Индустрии за примена: .Комферирачки колена, .магнетни вентили, површина .мерење, цилиндар .блокови, реагенси за крвни клетки, .алати за појас за пакување, топка .шрафови, подигање, опрема . , маса .спектрометри.

Нов модел: SBLF204. Големина:20мм Прирабница со 2 завртки. Лежиште.Материјал: надворешно куќиште.е пластичен блок за перница.куќиштето, внатрешното лежиште е .нерѓосувачки челик.Најмногу се користи во храната .машини и други .машини кои се .работни во вода или во .влажна средина.

Нов модел: .SBLF204.Материјал: надворешното куќиште е пластична перница. куќиште од блок, внатрешно лежиште е не'рѓосувачки челик. Најмногу се користи во .машини за храна и .други машини .кои работат .во вода или во .влажна средина.

Вовед во компанијата
Ако барате да направите сопствен бренд во Машински додатоци, тогаш сте го нашле вистинскиот продавач. ZHEJIANG ЕЛЕКТРОМЕХАНИЧКА ЗА ДЕПИЛИРАЊЕ СО. е еден од водечките производители на машински додатоци во Кина.Основана во 2019 година, нашата најсовремена инфраструктура е столбот на нашата фирма која ни помага во неефикасна анализа на производствениот капацитет. Имаме инсталирано напредна механизација во сите наши единици кои ни помагаат да ја одржиме високата стапка на производство. Имаме тим од експерти, кои имаат искуство во оваа област. Нивното знаење нè наведе да одбележиме добро име на овој конкурентен пазар. Работењето според спецификациите поставени од индустријата го подготви патот за нас да го достигнеме врвот на успехот.
Телефон:
+86-15857360499
Е-пошта:
Телефонски:
+86-15857360499
Веб-страница:
WeChat:
+86-18057338723
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Изберете друг јазик
English
Slovenčina
پښتو
Tiếng Việt
Türkçe
Монгол
Македонски
Português
فارسی
italiano
français
Español
العربية
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање