Испратете го вашето барање

Вовед во производот

информација за продуктот

 Self-aligning ball bearings have two structures Products | ZHEJIANG WAXING ELECTROMECHANICAL CO.LTD.   

Предности на компанијата

01
Положен меѓународен сертификат ISO9001
02
Брза испорака, комплетен асортиман на производи
03
Поддржете го прилагодувањето на OEM

Често поставувани прашања за топчести лежишта за продажба

П:

Што треба да направам ако не го гледам типот на лежишта што ми требаат     

А:

Имаме премногу сериски броеви на лежиштата. Само испратете ни го барањето и ние ќе ви ги испратиме деталите за лежиштето

П:

Дали прифаќате мали нарачки?     

А:

MOQ1

П:

Можете ли да го направите нестандардниот модел?     

А:

Да, можеме да прилагодиме според вашите барања

П:

Зошто не избравте нас?     

А:

Обезбедуваме лежишта со најдобар квалитет со разумна цена, ниско триење, низок шум и долг работен век.

П:

Колку долго е вашето време за испорака?    

А:

Општо земено, ако стоката е на залиха, тоа е 1-3 дена. Доколку робата е без залиха, ќе бидат потребни 30-45 дена, во зависност од количината на нарачката.


Додај коментар
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Добредојдовте да ни пишете

Испратете го вашето барање