Испратете го вашето барање

Вовед во производот

информација за продуктот

  

Предности на компанијата

01
Областа за испорака не е ограничена и може да се испрати низ целиот свет
02
Брза испорака, комплетен асортиман на производи
03
MOQ1

Често поставувани прашања за топчести лежишта за продажба

П:

Дали ќе ги проверите овие производи пред испораката     

А:

Да, пред пратката, производите ќе бидат строго проверени од нашиот фабрички систем за QC процес. Имаме професионален тим за КК

П:

Можете ли да го направите нестандардниот модел?     

А:

Да, можеме да прилагодиме според вашите барања

П:

Колку долго е вашето време за испорака?     

А:

Општо земено, ако стоката е на залиха, тоа е 1-3 дена. Доколку робата е без залиха, ќе бидат потребни 30-45 дена, во зависност од количината на нарачката.

П:

Можете ли да понудите сертификат за потекло     

А:

Да, можеме да го понудиме

П:

Зошто не избравте нас?    

А:

Обезбедуваме лежишта со најдобар квалитет со разумна цена, ниско триење, низок шум и долг работен век.


Додај коментар
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Добредојдовте да ни пишете

Испратете го вашето барање