Испратете го вашето барање
Вовед во компанијата

ZHEJIANG ЕЛЕКТРОМЕХАНИЧКА ЗА ДЕПИЛИРАЊЕ СО. интегрира дизајн, производство и продажба заедно и има професионален тим. Ние сме специјализирани за лежишта и други. Покрај тоа, можеме да дизајнираме и произведуваме нестандардни машини според посебните барања на клиентите. Нашата компанија прифаќа микро-компјутерски системи за контрола на машините со електрична интеграција. Обезбедува безбедно користење и практично работење и може да ги замени увезените машини. Нашата компанија ужива висока репутација на домашните и меѓународните пазари за силна технологија, напредни машини за обработка, совршени решенија за проверка, прецизни системи за управување со квалитетот и одлична услуга по продажбата. Нашите производи се продаваат добро во кинеското копно, Европската унија, Блискиот Исток, Источна Европа, Латинска Америка, Африка, Хонг Конг и Макао и Тајван, Јапонија, Југоисточна Азија, Америка.Поради добрата слава и продажниот канал, совршените производи и услуги, годишната продажба е на врвот на истата индустрија. И станете едно од водечките претпријатија.


Предности: надворешниот дијаметар на лежиштето со валјак е мал, така што структурата е многу компактна, мала тежина, лесна инсталација; извонредна структура, отпорност на триење; добра носивост, стабилни перформанси, големо оптоварување, широка примена


Недостатоци: сложена технологија на обработка, висока цена на производство и висок шум. 

За повеќе професионални знаења за лежиштата, можете да научите и да научите од професионалните лежишта.

Сертификација за квалитет ISO9001. CE сертификат.www.wxingbearing.com.WhatsApp: +86-15857360499.sales@wxingbearing.com.High Квалитет.

NKI17/16.Needle bearing supplier --WXING.www.bearing-wxing.com.sales@wxingbearing.com.MOQ 1.Lead time: 1 day.

NKI17/16.Добавувач на иглички лежишта--WXING.www.bearing-wxing.com.sales@wxingbearing.com.MOQ 1.Време на водење: 1 ден.

CONTACT US.Chinese famous brand - WXING.ISO9001.WhatsApp: +86-15857360499.www.wxingbearing.com.sales@wxingbearing.com.Cindy Chen.

КОНТАКТИРАЈТЕ СЕ.Кинески познат бренд - WXING.ISO9001.WhatsApp: +86-15857360499.www.wxingbearing.com.sales@wxingbearing.com.Cindy Чен.

Додај коментар
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Добредојдовте да ни пишете

Испратете го вашето барање