ZHEJIANG ЕЛЕКТРОМЕХАНИЧКА ЗА ДЕПИЛИРАЊЕ СО.ООД. Најдобра компанија за спојување - ZHEJIANG ELECTROMECHANICAL CO.LTD., Положи меѓународна сертификација ISO9001

Лежиштето за спојување е сферично лизгачко лежиште. Неговата лизгачка контактна површина е внатрешна сферична површина и надворешна сферична површина. Може да ротира и да се лула под кој било агол за време на движењето. Усвојува површинско фосфатирање, пржење, вметнување, прскање и други специјални процеси. Направен метод. Зглобните лежишта имаат карактеристики на голема носивост, отпорност на удар, отпорност на корозија, отпорност на абење, самопорамнување, добро подмачкување итн.

Испратете го вашето барање
Некои од нашите клиенти кои го купија овој производ пред 3 години рекоа дека производот е високо отпорен на абење и дека сè уште изгледа како новиот дури и користен толку долго време.


Најчесто поставувани прашања

1. Што треба да направам ако не го гледам типот на лежишта што ми требаат
Имаме премногу сериски броеви на лежиштата. Само испратете ни го барањето и ние ќе ви ги испратиме деталите за лежиштето
2.Дали ќе ги проверите овие производи пред пратката
Да, пред пратката, производите ќе бидат строго проверени од нашиот фабрички систем за QC процес. Имаме професионален тим за КК
3.Дали можете да го направите нестандардниот модел?
Да, можеме да прилагодиме според вашите барања

Предности

1. Сопствена фабрика, конкурентна цена
2.Положена меѓународна сертификација ISO9001
3.MOQ1
4.Брза испорака, комплетен асортиман на производи

За ZHEJIANG ELECTROMECHANICAL CO.LTD за депилација со восок.

Жеџијанг Електромеханичка соработка за депилација, ООД е производител на лежишта со добро опремени капацитети за тестирање и силна техничка сила. Со широк асортиман, добар квалитет, поволни цени и стилски дизајн, нашите производи се користат во автомобилски машини, прецизни машински алати, текстилни машини, пакување храна, хартија, хемиска индустрија, металургија, железница, енергија на ветер, електрична енергија и други индустрии . Нашите производи се широко признати и доверливи од корисниците и можат да задоволат постојано променливи економски и социјални потреби. Ги поздравуваме новите и старите клиенти од сите сфери на животот да не контактираат за идни деловни односи и заеднички успех! Жеџијанг епилација електромеханички ко.LTD., Фабрика лоцирана во Шандонг, седиштето лоцирано во Жеџијанг, Кина. Нашата компанија е специјализирана за производство на различни видови лежишта.Главна категорија:топчести лежишта со длабок жлеб, цилиндрични валчести лежишта, заострени валчести лежишта, аголни контактни лежишта, потисни топчести лежишта, потисни валчести лежишта, спојни лежишта, иглени лежишта, нестандардни лежишта, сферични лежишта, моторни лежишта, лежишта за земјоделски машини, итн; увезени марки на лежишта, како и оска за плочки, оска Луо, оска Казахстан и други домашни познати брендови. Без разлика дали се работи за автомобили, бродови, земјоделски машини, возен парк, електрични апарати, фабрики за хартија, металургија, челичарници, цементарници, текстилни машини, инженерски машини, рударски машини, петрохемиски и други индустрии, нашите производи ха


Телефон:
+86-15857360499
Е-пошта:
Телефонски:
+86-15857360499
Веб-страница:
WeChat:
+86-18057338723
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Изберете друг јазик
English
Slovenčina
پښتو
Tiếng Việt
Türkçe
Монгол
Македонски
Português
فارسی
italiano
français
Español
العربية
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање