ZHEJIANG ЕЛЕКТРОМЕХАНИЧКА ЗА ДЕПИЛИРАЊЕ СО.ООД. Вовед во еднонасочно лежиште ZHEJIANG ELECTROMECHANICAL DEPSING CO.LTD.,MOQ1

Еднонасочно лежиште е еден вид лежиште што може слободно да ротира во една насока и да се заклучи во друга насока. Еднонасочните лежишта се нарекуваат и спојки за пречекорување, но тие се именувани според различни индустрии и различни функции. Металната обвивка на еднонасочното лежиште содржи многу валјаци, игли или топчиња, а обликот на тркалачкото седиште (шуплината) го тера да се тркала само во една насока, а ќе произведе голем отпор во другата насока.

Испратете го вашето барање
Производот се одликува со термичка стабилност. Неговиот термички систем ја удвојува заштитата и ја намалува штетата од прегревање.

Најчесто поставувани прашања

1.Дали можете да понудите сертификат за потекло
Да, можеме да го понудиме
2.Дали ќе ги проверите овие производи пред пратката
Да, пред пратката, производите ќе бидат строго проверени од нашиот фабрички систем за QC процес. Имаме професионален тим за КК
3.Дали прифаќате мали нарачки?
MOQ1

Предности

1. Сопствена фабрика, конкурентна цена
2. Поддршка за прилагодување на OEM
3.MOQ1
4. Положен меѓународен сертификат ISO9001

За ZHEJIANG ELECTROMECHANICAL CO.LTD за депилација со восок.

Жеџијанг Електромеханичка соработка за депилација, ООД е производител на лежишта со добро опремени капацитети за тестирање и силна техничка сила. Со широк асортиман, добар квалитет, поволни цени и стилски дизајн, нашите производи се користат во автомобилски машини, прецизни машински алати, текстилни машини, пакување храна, хартија, хемиска индустрија, металургија, железница, енергија на ветер, електрична енергија и други индустрии . Нашите производи се широко признати и доверливи од корисниците и можат да задоволат постојано променливи економски и социјални потреби. Ги поздравуваме новите и старите клиенти од сите сфери на животот да не контактираат за идни деловни односи и заеднички успех! Жеџијанг епилација електромеханички ко.LTD., Фабрика лоцирана во Шандонг, седиштето лоцирано во Жеџијанг, Кина. Нашата компанија е специјализирана за производство на различни видови лежишта.Главна категорија:топчести лежишта со длабок жлеб, цилиндрични валчести лежишта, заострени валчести лежишта, аголни контактни лежишта, потисни топчести лежишта, потисни валчести лежишта, спојни лежишта, иглени лежишта, нестандардни лежишта, сферични лежишта, моторни лежишта, лежишта за земјоделски машини, итн; увезени марки на лежишта, како и оска за плочки, оска Луо, оска Казахстан и други домашни познати брендови. Без разлика дали се работи за автомобили, бродови, земјоделски машини, возен парк, електрични апарати, фабрики за хартија, металургија, челичарници, цементарници, текстилни машини, инженерски машини, рударски машини, петрохемиски и други индустрии, нашите производи ха


Телефон:
+86-15857360499
Е-пошта:
Телефонски:
+86-15857360499
Веб-страница:
WeChat:
+86-18057338723
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Изберете друг јазик
English
Slovenčina
پښتو
Tiếng Việt
Türkçe
Монгол
Македонски
Português
فارسی
italiano
français
Español
العربية
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање