ZHEJIANG ЕЛЕКТРОМЕХАНИЧКА ЗА ДЕПИЛИРАЊЕ СО.ООД. Вовед во топчестиот лежиште со длабок жлеб ZHEJIANG ELECTROMECHANICAL CO.LTD., Положен меѓународен сертификат ISO9001

Топчестите лежишта со длабоки жлебови се најкористениот тип на лежишта и се исклучително разноврсни. Овој вид лежиште има карактеристики на ниско триење, низок шум и ниски вибрации по оптимизацијата, за да се постигне голема брзина. Тие можат да се прилагодат на радијалните и аксијалните оптоварувања во двете насоки, лесно се монтираат и бараат помалку одржување од другите типови лежишта.

Испратете го вашето барање
Решението за управување со ZHEJIANG WEXING ELECTROMECHANICAL CO.LTD. му помага да обезбеди подобра услуга за клиентите.

Најчесто поставувани прашања

1.Дали ќе ги проверите овие производи пред пратката
Да, пред пратката, производите ќе бидат строго проверени од нашиот фабрички систем за QC процес. Имаме професионален тим за КК
2.Можете ли да го направите нестандардниот модел?
Да, можеме да прилагодиме според вашите барања
3.Дали прифаќате мали нарачки?
MOQ1

Предности

1. Областа за испорака не е ограничена и може да се испраќа низ целиот свет
2.Брза испорака, комплетна палета на производи
3. Сопствена фабрика, конкурентна цена
4.Поддржете го прилагодувањето на OEM

За ZHEJIANG ELECTROMECHANICAL CO.LTD за депилација со восок.

Жеџијанг Електромеханичка соработка за депилација, ООД е производител на лежишта со добро опремени капацитети за тестирање и силна техничка сила. Со широк асортиман, добар квалитет, поволни цени и стилски дизајн, нашите производи се користат во автомобилски машини, прецизни машински алати, текстилни машини, пакување храна, хартија, хемиска индустрија, металургија, железница, енергија на ветер, електрична енергија и други индустрии . Нашите производи се широко признати и доверливи од корисниците и можат да задоволат постојано променливи економски и социјални потреби. Ги поздравуваме новите и старите клиенти од сите сфери на животот да не контактираат за идни деловни односи и заеднички успех! Жеџијанг епилација електромеханички ко.LTD., Фабрика лоцирана во Шандонг, седиштето лоцирано во Жеџијанг, Кина. Нашата компанија е специјализирана за производство на различни видови лежишта.Главна категорија:топчести лежишта со длабок жлеб, цилиндрични валчести лежишта, заострени валчести лежишта, аголни контактни лежишта, потисни топчести лежишта, потисни валчести лежишта, спојни лежишта, иглени лежишта, нестандардни лежишта, сферични лежишта, моторни лежишта, лежишта за земјоделски машини, итн; увезени марки на лежишта, како и оска за плочки, оска Луо, оска Казахстан и други домашни познати брендови. Без разлика дали се работи за автомобили, бродови, земјоделски машини, возен парк, електрични апарати, фабрики за хартија, металургија, челичарници, цементарници, текстилни машини, инженерски машини, рударски машини, петрохемиски и други индустрии, нашите производи ха


Телефон:
+86-15857360499
Е-пошта:
Телефонски:
+86-15857360499
Веб-страница:
WeChat:
+86-18057338723
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Изберете друг јазик
English
Slovenčina
پښتو
Tiếng Việt
Türkçe
Монгол
Македонски
Português
فارسی
italiano
français
Español
العربية
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање