Цилиндричните валчести лежишта од типот на завртки можат да работат на сите типови шини и се користат за погони со камери, системи за транспортирање итн. Овој вид лежиште го заменува внатрешниот прстен со вратило за завртки (шахта за игла). Производот е подготвен за употреба

Испратете го вашето барање

Телефон:
+86-15857360499
Е-пошта:
Телефонски:
+86-15857360499
Веб-страница:
WeChat:
+86-18057338723
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Изберете друг јазик
English
Slovenčina
پښتو
Tiếng Việt
Türkçe
Монгол
Македонски
Português
فارسی
italiano
français
Español
العربية
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање