Најдобар добавувач на лежиште за куќиште на блок перница.
Трајните и стабилни перформанси му даваат на производот голема предност да се натпреварува во индустријата.

Испратете го вашето барање
За ZHEJIANG ELECTROMECHANICAL CO.LTD за депилација со восок.
Жеџијанг Електромеханичка соработка за депилација, ООД е производител на лежишта со добро опремени капацитети за тестирање и силна техничка сила. Со широк асортиман, добар квалитет, поволни цени и стилски дизајн, нашите производи се користат во автомобилски машини, прецизни машински алати, текстилни машини, пакување храна, хартија, хемиска индустрија, металургија, железница, енергија на ветер, електрична енергија и други индустрии . Нашите производи се широко признати и доверливи од корисниците и можат да задоволат постојано променливи економски и социјални потреби. Ги поздравуваме новите и старите клиенти од сите сфери на животот да не контактираат за идни деловни односи и заеднички успех! Жеџијанг епилација електромеханички ко.LTD., Фабрика лоцирана во Шандонг, седиштето лоцирано во Жеџијанг, Кина. Нашата компанија е специјализирана за производство на различни видови лежишта.Главна категорија:топчести лежишта со длабок жлеб, цилиндрични валчести лежишта, заострени валчести лежишта, аголни контактни лежишта, потисни топчести лежишта, потисни валчести лежишта, спојни лежишта, иглени лежишта, нестандардни лежишта, сферични лежишта, моторни лежишта, лежишта за земјоделски машини, итн; увезени марки на лежишта, како и оска за плочки, оска Луо, оска Казахстан и други домашни познати брендови. Без разлика дали се работи за автомобили, бродови, земјоделски машини, возен парк, електрични апарати, фабрики за хартија, металургија, челичарници, цементарници, текстилни машини, инженерски машини, рударски машини, петрохемиски и други индустрии, нашите производи ха
Вовед во производот

The UCF square flange type pillow .block housing bearing is square in .shape. Because it is to be installed .on the side wall of the machine, .the structure of the bearing .installation part is very simple and .has a wide range of uses..

Лежиштето на куќиштето од типот на UCF со квадратна прирабница .блокско куќиште е со квадратна форма. Бидејќи треба да се вградува .на страничниот ѕид на машината, .Структурата на лежиштето .монтажниот дел е многу едноставна и има широк опсег на употреба..

..

..

..

..

Најчесто поставувани прашања
1
Колку долго е вашето време за испорака?
Општо земено, ако стоката е на залиха, тоа е 1-3 дена. Доколку робата е без залиха, ќе бидат потребни 30-45 дена, во зависност од количината на нарачката.
2
Зошто не избравте нас?
Обезбедуваме лежишта со најдобар квалитет со разумна цена, ниско триење, низок шум и долг работен век.
3
Дали давате примероци?
Да, можеме да обезбедиме мала количина бесплатни примероци.
Предности
1. Сопствена фабрика, конкурентна цена
2. Поддршка за прилагодување на OEM
3.MOQ1
Вовед во компанијата
Основана е во годината на , ZHEJIANG ЕЛЕКТРОМЕХАНИЧКА ДЕПИЛИРАЊЕ СО. е водечка веледрогерија, добавувач, увозник и трговец со машински додатоци итн. Палетата на производи што ги нудиме е со врвен квалитет што може да се пофали со довербата на клиентот. Сметаме да го поминеме секој готов производ низ строги процеси на проверка на производите, со цел да се осигураме дека испораките направени до крајот на нашите клиенти се апсолутно беспрекорни. Покрај тоа, работиме под команда на нашиот ментор. Со неговата работа, ние на умешен начин ја постигнавме целта на нашата трговија.
Телефон:
+86-15857360499
Е-пошта:
Телефонски:
+86-15857360499
Веб-страница:
WeChat:
+86-18057338723
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Изберете друг јазик
English
Slovenčina
پښتو
Tiếng Việt
Türkçe
Монгол
Македонски
Português
فارسی
italiano
français
Español
العربية
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање