Испратете го вашето барање
Вовед во компанијата
Ние, ZHEJIANG WEXING ELECTROMECHANICAL CO.LTD., сме компанија ориентирана кон квалитет која нуди производи како итн. Ние ја користиме најдобрата суровина која е набавена од сигурни извори по ригорозни тестирања на различни параметри. Имаме квалитетен менаџерски тим кој се грижи сите производствени процеси да се одвиваат беспрекорно. Нашите транспарентни и навремени зделки ни донесоа широка база на клиенти што е распространета низ целиот свет.
Вовед во производот

Spherical roller .bearing.

Сферичен валјак .лого.

ISO9001 quality .certification .bearing supplier.

ISO9001 квалитет .сертификација .добавувач на лежишта.

Bearing .inspection.

Лежиште .преглед.

Најчесто поставувани прашања
1
Можете ли да го направите нестандардниот модел?
Да, можеме да прилагодиме според вашите барања
2
Дали давате примероци?
Да, можеме да обезбедиме мала количина бесплатни примероци.
3
Дали ќе ги проверите овие производи пред пратката
Да, пред пратката, производите ќе бидат строго проверени од нашиот фабрички систем за QC процес. Имаме професионален тим за КК
Предности
1.Брза испорака, комплетен асортиман на производи
2.MOQ1
3. Положен ISO9001 меѓународна сертификација
За ZHEJIANG ELECTROMECHANICAL CO.LTD за депилација со восок.
Жеџијанг Електромеханичка соработка за депилација, ООД е производител на лежишта со добро опремени капацитети за тестирање и силна техничка сила. Со широк асортиман, добар квалитет, поволни цени и стилски дизајн, нашите производи се користат во автомобилски машини, прецизни машински алати, текстилни машини, пакување храна, хартија, хемиска индустрија, металургија, железница, енергија на ветер, електрична енергија и други индустрии . Нашите производи се широко признати и доверливи од корисниците и можат да задоволат постојано променливи економски и социјални потреби. Ги поздравуваме новите и старите клиенти од сите сфери на животот да не контактираат за идни деловни односи и заеднички успех! Жеџијанг епилација електромеханички ко.LTD., Фабрика лоцирана во Шандонг, седиштето лоцирано во Жеџијанг, Кина. Нашата компанија е специјализирана за производство на различни видови лежишта.Главна категорија:топчести лежишта со длабок жлеб, цилиндрични валчести лежишта, заострени валчести лежишта, аголни контактни лежишта, потисни топчести лежишта, потисни валчести лежишта, спојни лежишта, иглени лежишта, нестандардни лежишта, сферични лежишта, моторни лежишта, лежишта за земјоделски машини, итн; увезени марки на лежишта, како и оска за плочки, оска Луо, оска Казахстан и други домашни познати брендови. Без разлика дали се работи за автомобили, бродови, земјоделски машини, возен парк, електрични апарати, фабрики за хартија, металургија, челичарници, цементарници, текстилни машини, инженерски машини, рударски машини, петрохемиски и други индустрии, нашите производи ха
Додај коментар
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Добредојдовте да ни пишете

Испратете го вашето барање