Испратете го вашето барање
Детали за производот
Сервис
е опремена со беспрекорен дизајн и извонредна изработка.

Најчесто поставувани прашања

1.Зошто не избравте нас?
Обезбедуваме лежишта со најдобар квалитет со разумна цена, ниско триење, низок шум и долг работен век.
2.Дали ќе ги проверите овие производи пред пратката
Да, пред пратката, производите ќе бидат строго проверени од нашиот фабрички систем за QC процес. Имаме професионален тим за КК
3. Можете ли да ми го кажете материјалот на вашето лежиште?
Имаме хромиран челик, јаглероден челик и нерѓосувачки челик, керамика и пластичен материјал.

Предности

1. Сопствена фабрика, конкурентна цена
2.Брза испорака, комплетна палета на производи
3. Поддршка за прилагодување на OEM
4. Областа за испорака не е ограничена и може да се испраќа низ целиот свет

За ZHEJIANG ELECTROMECHANICAL CO.LTD за депилација со восок.

Жеџијанг Електромеханичка соработка за депилација, ООД е производител на лежишта со добро опремени капацитети за тестирање и силна техничка сила. Со широк асортиман, добар квалитет, поволни цени и стилски дизајн, нашите производи се користат во автомобилски машини, прецизни машински алати, текстилни машини, пакување храна, хартија, хемиска индустрија, металургија, железница, енергија на ветер, електрична енергија и други индустрии . Нашите производи се широко признати и доверливи од корисниците и можат да задоволат постојано променливи економски и социјални потреби. Ги поздравуваме новите и старите клиенти од сите сфери на животот да не контактираат за идни деловни односи и заеднички успех! Жеџијанг епилација електромеханички ко.LTD., Фабрика лоцирана во Шандонг, седиштето лоцирано во Жеџијанг, Кина. Нашата компанија е специјализирана за производство на различни видови лежишта.Главна категорија:топчести лежишта со длабок жлеб, цилиндрични валчести лежишта, заострени валчести лежишта, аголни контактни лежишта, потисни топчести лежишта, потисни валчести лежишта, спојни лежишта, иглени лежишта, нестандардни лежишта, сферични лежишта, моторни лежишта, лежишта за земјоделски машини, итн; увезени марки на лежишта, како и оска за плочки, оска Луо, оска Казахстан и други домашни познати брендови. Без разлика дали се работи за автомобили, бродови, земјоделски машини, возен парк, електрични апарати, фабрики за хартија, металургија, челичарници, цементарници, текстилни машини, инженерски машини, рударски машини, петрохемиски и други индустрии, нашите производи ха


Здраво на сите, 

Јас сум Лиза од WXING, добре дојдовте на мојот канал, 

Ќе разговарам со вас за лежиштата во иднина.

Во секојдневната комуникација со клиентите, скоро секој ден ме прашуваат дали треба повторно да се подмачка новиот лежиште пред употреба. Многу пријатели имаат прашања. 

Сега ќе отворам лежиште со пломби од двете страни, дали е гумена заптивка или железна заптивка, кога ќе го купиме повторно не треба маслото да го додаваме. 

и растојанието помеѓу дизајнот на капакот на заптивката на лежиштето и внатрешниот прстен на лежиштето, или контактниот или бесконтактниот тип се дизајнирани, и кога додавате масло, 

расклопувањето и склопувањето на капакот за заптивање ќе влијае на ефектот на употреба на лежиштето и ќе влијае на работниот век на лежиштето, особено на оваа железна заптивка, 

ако се отвори, заптивката направена од ова пегла ќе се деформира и нема да може повторно да се употребува, па дури и на маснотиите треба соодветна количина.

Добро, се надевам дека моето објаснување е корисно за вас

Најчесто поставувани прашања

1.Дали прифаќате мали нарачки?

MOQ1

2.Дали давате примероци?

Да, можеме да обезбедиме мала количина бесплатни примероци.

3.Зошто не избравте нас?

Обезбедуваме лежишта со најдобар квалитет со разумна цена, ниско триење, низок шум и долг работен век.

Предности

1. Областа за испорака не е ограничена и може да се испраќа низ целиот свет

2. Поддршка за прилагодување на OEM

3.Брза испорака, комплетен асортиман на производи

За ZHEJIANG ELECTROMECHANICAL CO.LTD за депилација со восок.

Жеџијанг Електромеханичка соработка за депилација, ООД е производител на лежишта со добро опремени капацитети за тестирање и силна техничка сила. Со широк асортиман, добар квалитет, поволни цени и стилски дизајн, нашите производи се користат во автомобилски машини, прецизни машински алати, текстилни машини, пакување храна, хартија, хемиска индустрија, металургија, железница, енергија на ветер, електрична енергија и други индустрии . Нашите производи се широко признати и доверливи од корисниците и можат да задоволат постојано променливи економски и социјални потреби. Ги поздравуваме новите и старите клиенти од сите сфери на животот да не контактираат за идни деловни односи и заеднички успех! Жеџијанг епилација електромеханички ко.LTD., Фабрика лоцирана во Шандонг, седиштето лоцирано во Жеџијанг, Кина. Нашата компанија е специјализирана за производство на различни видови лежишта.Главна категорија:топчести лежишта со длабок жлеб, цилиндрични валчести лежишта, заострени валчести лежишта, аголни контактни лежишта, потисни топчести лежишта, потисни валчести лежишта, спојни лежишта, иглени лежишта, нестандардни лежишта, сферични лежишта, моторни лежишта, лежишта за земјоделски машини, итн; увезени марки на лежишта, како и оска за плочки, оска Луо, оска Казахстан и други домашни познати брендови. Без разлика дали се работи за автомобили, бродови, земјоделски машини, возен парк, електрични апарати, фабрики за хартија, металургија, челичарници, цементарници, текстилни машини, инженерски машини, рударски машини, петрохемиски и други индустрии

Вовед во производот
Една од најраните активности во кои се вклучивме кога за првпат се зафативме со астрономијата е истата онаа што сакаме да им ја покажуваме на нашите деца веднаш штом нивната возбуда за ноќното небо ќе почне да излегува на површина. Тоа е забавата да се пронаоѓаат соѕвездија. Но, наоѓањето соѕвездија и нивно користење за навигација по небото е дисциплина која се враќа практично во зората на човекот. Всушност, имаме слики од пештери за да покажеме дека попримитивните човечки општества можеле да „гледаат слики“ на небото и да им припишуваат значење.
информација за продуктот
              

Предности на компанијата

Областа за испорака не е ограничена и може да се испрати низ целиот свет

Положен меѓународен сертификат ISO9001

MOQ1

 

 Сопствена фабрика, конкурентна цена
Најчесто поставувани прашања
1
Кој е вашиот начин на испорака
Ние ќе ви помогнеме да го изберете најдобриот начин за испорака според вашите барања за детали. По море, воздушен или експресен пат, итн.
2
Можете ли да понудите сертификат за потекло
Да, можеме да го понудиме
3
Можеш ли да ми го кажеш материјалот на твоето лежиште?
Имаме хромиран челик, јаглероден челик и нерѓосувачки челик, керамика и пластичен материјал.
4
Колку долго е вашето време за испорака?
Општо земено, ако стоката е на залиха, тоа е 1-3 дена. Доколку робата е без залиха, ќе бидат потребни 30-45 дена, во зависност од количината на нарачката.
5
Зошто не избравте нас?
Обезбедуваме лежишта со најдобар квалитет со разумна цена, ниско триење, низок шум и долг работен век.


Додај коментар
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Добредојдовте да ни пишете

Испратете го вашето барање