Испратете го вашето барање

Жеџијанг Електромеханички копродукции за депилација, Ltd е ISO&9001 сертифициран професионален производител. Сместено е во носечкиот град на светскиот индустриски парк Yandian Bearing, градот Линкинг, провинцијата Шандонг.

     Компанијата има силна техничка сила, напредна технологија, софистицирана опрема за тестирање, силни развојни и дизајнерски способности и може да обезбеди технички услуги како што се избор на модели и типови лежишта, дизајн на нестандардни лежишта и домашен дизајн на увезени лежишта според посебните барања на корисниците. И според потребите на пазарот, развивајте и дизајнирајте секакви нови производи за лежишта. Производните технички работници поминале низ строга обука и проценка на техничкото ниво, имаат ригорозен стил на работа и се стремат кон совршенство во технологијата. Врз основа на принципот на прво квалитет и на прво место на угледот, ние сме посветени на клиентите да им обезбедиме производи со висок квалитет и внимателни услуги.


Со темпото на пристапување на Кина во СТО, нашата фабрика ги засили своите напори за истражување на меѓународниот пазар. Во моментов, има воспоставено стабилен странски продажен канал. Производите се извезуваат во светот, Европа, Америка, Југоисточна Азија и Блискиот Исток и се добро прифатени од клиентите во странство.


Во 2020 година, извозот на лежиштата WXING се удвои во споредба со 2019 година и се прошири во повеќе од 50 земји, низ целиот свет во Азија, Европа, Африка, Америка, Океанија


Додај коментар
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Добредојдовте да ни пишете

Испратете го вашето барање