Испратете го вашето барање

DAC40740040 Автоматско топчесто лежиште на тркала Дел# 510003 40 x 74 x 40 mm DAC40740040 Автоматско лежиште со дворед на тркала, внатрешен дијаметар е 40 mm, надворешниот дијаметар е 74 mm и ширина е 40 mm.


Ставка: DAC40740040 Топчесто лежиште

Тип: Топчесто лежиште на тркала

Затворачи: Двојно запечатени со гумени заптивки

Димензии: 40mm x 74mm x 40mm/Метрички

ИД (внатрешен дијаметар)/Отвор: 40мм

OD (надворешен дијаметар): 74 mm

Ширина/висина/дебелина: 40мм

Големина: 40 x 74 x 40 mm

Количина: Едно лежиште одговара на следните возила

2006-2000 AUDI TT

2006-2000 AUDI TT QUATTRO

2001-1994 КИА СЕФИЈА

2004-2001 KIA SPECTRA

1995-1990 МАЗДА 323

2005-1990 MAZDA MIATA

1996-1992 MAZDA MX-3

2003-1990 VOLKSWAGEN PROTEGE

2008-1998 ФОЛКСВАГЕН Буба

2006-1995 VOLKSWAGEN GOLF

2009-2006 VOLKSWAGEN GTI

2005-1999 VOLKSWAGEN JETTA

2009-2006 ФОЛКСВАГЕН ЗАЈК


Телефон:
+86-15857360499
Е-пошта:
Телефонски:
+86-15857360499
Веб-страница:
WeChat:
+86-18057338723
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Изберете друг јазик
English
Slovenčina
پښتو
Tiếng Việt
Türkçe
Монгол
Македонски
Português
فارسی
italiano
français
Español
العربية
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање