Испратете го вашето барање

Радијалните сферични обични лежишта се дизајнирани да приспособат радијални и комбинирани радијални и аксијални оптоварувања, а исто така и неусогласеност. Овој специфичен дизајн вклучува комбинација на лизгачка контактна површина од челик/челик и заптивка за контакт со двојна усна од двете страни. Лежиштата бараат одржување и може повторно да се подмачкуваат преку дупки за подмачкување и прстенест жлеб во двата прстени

Димензии

Дијаметар на отворот d: 30 мм

Надворешен дијаметар D: 47 мм

Ширина, внатрешен прстен: 30 мм

Ширина, надворешен прстен: 18 мм

Телефон:
+86-15857360499
Е-пошта:
Телефонски:
+86-15857360499
Веб-страница:
WeChat:
+86-18057338723
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Изберете друг јазик
English
Slovenčina
پښتو
Tiếng Việt
Türkçe
Монгол
Македонски
Português
فارسی
italiano
français
Español
العربية
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање