Ние поддржуваме прилагодување на лежиштата за вртење според вашите цртежи

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА

Лежиштата за вртење се состојат од внатрешен и надворешен прстен, од кои едниот обично вклучува запчаник. Заедно со отворите за прицврстување во двата прстени, тие овозможуваат оптимизиран пренос на енергија со едноставно и брзо поврзување помеѓу соседните компоненти на машината. Лежиштата за лежишта, заедно со тркалачките елементи и кафезите или разделувачите, се дизајнирани да примат товари кои дејствуваат поединечно или комбинирано и во која било насока.


Испрати ПРАВЕЕ СЕГА

Ние поддржуваме прилагодување на лежиштата за вртење според вашите цртежи

Испратете го вашето барање

Телефон:
+86-15857360499
Е-пошта:
Телефонски:
+86-15857360499
Веб-страница:
WeChat:
+86-18057338723
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Изберете друг јазик
English
Slovenčina
پښتو
Tiếng Việt
Türkçe
Монгол
Македонски
Português
فارسی
italiano
français
Español
العربية
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање