Испратете го вашето барање

Здраво на сите

Здраво нов пријател

Добредојдовте во нашиот живо

Ова е лето 

од WXING Bearing, кинеска фабрика за лежишта

ние сме производител и извозник на лежишта

Тука има секакви лежишта

можеш да провериш, кој ти треба, ќе ти кажам

можеме да ви обезбедиме многу видови лежишта

можеби сте заинтересирани за неговиот материјал

Нашиот материјал за лежиште е хромиран челик Gcr15

Ние прифаќаме било која количина, без MOQ, еден компјутер во ред,

Ако итно ви треба некое лежиште

можеме да ве испратиме по воздушен пат

на пример:DHL или Fedex и UPS

околу 7-10 дена до вашата адреса

За други лежишта, подобро е да се транспортира по море

Бидејќи лежиштето е тешка стока

по море може да заштеди многу од трошоците за испорака.

ако сакате да дознаете повеќе за нас

Можете да отидете на нашата веб-страница: https://www.wxingbearing.com

ве молиме контактирајте не преку е-пошта, Фејсбук и whatsapp или WeChat

во ред, благодарам за вашето време

се гледаме следниот пат

 

 


Додај коментар
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Добредојдовте да ни пишете

Испратете го вашето барање